Міністерство охорони здоров'я України
управління охорони здоров'я
Рівненської облдержадміністрації

Події

Запрошення до участі у торгах

16.08.2016

Запрошення до участі у торгах

 

Україна

Проект: «Поліпшення здоров'я на службі у людей»

Субпроект «Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки»

Позика № 8475-UA

Назва Договору: Закупівля 18 (вісімнадцяти) автомобілів швидкої медичної допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ

Ідентифікаційний номер: МКТ № 8.2.2

 

 

        1. Уряд України отримав від Міжнародного Банку Реконструкції та Розвитку Позику «Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей»,  №8475-UAта має намір використати частку коштів для здійснення платежів за договорами на  закупівлю 18 (вісімнадцяти) автомобілів швидкої медичної допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ (пакет № 8.2.2). Торги буде проведено згідно з правилами та процедурами Світового Банку. 

       2. Управління охорони здоров’я Рівненської ОДА  запрошує надсилати запечатані тендерні пропозиції від правомочних учасників торгів на поставку наступних позицій:

 «18 (вісімнадцять) автомобілів швидкої медичної допомоги класу B для ЦРЛ та ЦМЛ»

Кваліфікаційні вимоги, зокрема, включають наступне:

(1) Наявність не менше 3 (трьох) років досвіду з виробництва та постачанняавтомобілів спеціального медичного призначення.

(2) Успішне виконання принаймні 2 (двох) аналогічних запропонованому договорів з вартістю кожного, що дорівнює або більше еквіваленту 1400 000(один мільйон чотириста  тисяч ) USD за період із 2013 по 2016 роки.

Додаткова інформація міститься у Тендерній документації.

          3. Торги будуть проводитись згідно з процедурами Міжнародних конкурсних торгів (МКТ), визначеними у посібнику «Керівництво із закупівель товарів, робіт та неконсультаційних послуг позичальниками Світового банку за позиками МБРР та кредитами і грантами МАР», опублікованому у січні 2011 року переглянуте у липні 2014 р.)(«Керівництво із закупівель»); вони відкриті для всіх учасників торгів, що є правомочними відповідно до визначення, наведеного у Керівництві із закупівель. Прохання також ознайомитися з пунктами 1.6 та 1.7, в яких визначається політика Світового банку стосовно конфлікту інтересів.

         4. Зацікавлені правомочні учасники можуть отримати подальшу інформацію вУправлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА, контактна особа – секретар Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послугІськів В.І.та у консультанта з питань закупівель Групи консультаційної підтримки субпроекту Дрозда В.О.

Електронна пошта:rivnegus@gmail.com,operator.rouoz@gmail.comкопія на rivne@wb.moz.gov.ua.

Телефон/факс: +38(0362) 26-67-34

та ознайомитись із тендерною документацією в робочий час  з 9.00 до 17.00за  адресою м. Рівне, вул.16 Липня, 38 (2 поверх), 33028 - Управління охорони здоров'я  Рівненської ОДА та у офісі Групи консультаційної підтримки субпроекту (ГКПС)  за цією ж адресою. 

       5. Зацікавлені правомочні учасники торгів можуть придбати повний пакет тендерної документації англійською або українською мовами після подання письмової заявки за нижче вказаною адресою і оплати збору, який не повертається, в розмірі:

- для компаній-резидентів  -- 205,80 грн (Двісті пять гривеньвісімдесят

копійок).

- для компаній-нерезидентів (послугипоштовогозвязку за кордон) –736,18 грн (Сімсот тридцять шість грн 18 коп)або 29,4 USD (Двадцять девять доларів США сорок центів).

Спосіб оплати – безготівковий розрахунок. Документацію можна одержати в Управлінні охорони здоров’я Рівненської ОДА або в офісі Групи консультаційної підтримки проекту (ГКПС) у осіб та за адресою, вказаною у  Запрошенні  при наявності відповідного доручення на представника Учасника торгів та копії платіжного документу або одержати кур’єрською поштою на адресу, яка зазначена в письмовій заявці, поданій учасником торгів разом з копією платіжного доручення.

   6. Тендерні пропозиції повинні бути доставлені на зазначену нижче адресу до 11-00  3 жовтня 2016 року.Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється.  Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за зазначеною нижче адресою о 11-00 3 жовтня 2016 року.

         7. Усі тендерні пропозиції повинні супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції на суму:

30000 (тридцять тисяч) доларів США чи еквівалентна сума у валюті пропозиції по обмінному курсу НБУ (www.bank.gov.ua) станом на 14 (чотирнадцятий) день до дати подання пропозиції.

        8. Адреса , що згадується  вище:

Управління охорони здоров’я Рівненської облдержадміністрації (ОДА)

м. Рівне, вул.16 Липня, 38 (2 поверх), 33028.

Електронна пошта: rivnegus@gmail.com та копія на rivne@wb.moz.gov.ua, operator.rouoz@gmail.com

Телефон/факс: +38(0362) 26-67-34

© 2004-2018 обласне управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації