Міністерство охорони здоров'я України
управління охорони здоров'я
Рівненської облдержадміністрації

Події

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕНЬ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

10.10.2016

ЗАПИТ НА НАДАННЯ ВИСЛОВЛЕНЬ ЗАЦІКАВЛЕНОСТІ

для проведення “Інформаційної кампанії (телебачення,радіо,(консультаційні послуги – відбір компанії (юридичної особи) газети),популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ” 

(пакет закупівель CQ № 8.3.4)

 

УКРАЇНА

Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації (УОЗ РОДА)

Проект: "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей"

Субпроект: ”Підвищення ефективності лікування та профілактики хвороб системи кровообігу в Рівненській області на період з 2015 по 2020 роки”

Позика № 8475-UA

Назва договору: проведенняІнформаційної кампанії (телебачення, радіо, газети),популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”

 

Номер договору (відповідно до плану закупівель): CQ № 8.3.4

Уряд України отримав від Світового банку позику на фінансування проекту "Поліпшення охорони здоров'я на службі у людей" і має намір витратити частину цієї позики для оплати  консультаційних послуг із проведення “Інформаційної кампанії (телебачення, радіо, газети),популяризація веб-сайту та гарячої лінії в ЗМІ”в рамках Договору, який буде укладено відповідно до цього Запиту між Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації (далі – Замовник) та компанією, яка буде забезпечувати проведення Інформаційної кампанії (далі –Консультант).

 

Консультаційні послуги  з проведення Інформаційної кампанії  (далі – Послуги) включають, але не обмежуються наступними напрямками, які має надати Консультант:

 • Розробку медіа-плану інформаційної кампанії;
 • Розробку візуального стилю субпроекту;
 • Розробку дизайну та макетів друкованої продукції;
 • Розміщення зовнішньої реклами;
 • Виготовлення та розміщення в ефірі місцевих телевізійних каналів телевізійних програм, сюжетів та рекламних повідомлень;
 • Виготовлення та розміщення в ефірі місцевих радіокомпаній радіопрограм, сюжетів та рекламних радіоповідомлень;
 • Розміщення статей, інформаційних та рекламних повідомлень в обласних друкованих ЗМІ;
 • Розміщення статей, інформаційних та рекламних повідомлень у районних та міських ЗМІ;
 • Розміщення статей, банерної реклами, інформаційних та рекламних повідомлень, на новинних інтернет-сайтах Рівненської області.

 

Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації  даним запитом запрошує правомочних Консультантів висловити свою зацікавленість щодо надання вищезазначених Послуг. Зацікавлені Консультанти мають надати інформацію, яка демонструє, що вони мають необхідну кваліфікацію та відповідний досвід для виконання цих Послуг.

 

Критерії  включення до "короткого списку" наступні:

Обов’язкові вимоги

 1. юридична особа із підтвердженим досвідом здійснення діяльності у сфері виготовлення та розміщення теле- та радіо-продукції (тематичні програми, інтерв’ю, тематичні сюжети, рекламні повідомлення), підготовки та розміщення матеріалів у друкованих ЗМІ, підготовки та поширення друкованих рекламних матеріалів, зовнішньої реклами не менше  3 (трьох) років  (надати документи, що підтверджують дату державної реєстрації та види діяльності за КВЕД, а також представити портфоліо, каталоги та взірці виготовленої продукції);
 2. не менше 3 (трьох) успішно реалізованих проектів, щонайменше в масштабах області (надати інформацію);
 3. письмові рекомендації від не менше 3 (трьох) попередніх та діючих  клієнтів (надати інформацію);
 4. наявність відповідних технічних та інформаційних ресурсів для забезпечення виконання завдань (надати перелік із зазначенням власних та орендованих ресурсів, а також інформаційних партнерів, співпраця з якими відбувається на підставі договорів про спільну діяльність).

 

Бажані вимоги

 1. досвід проведення PR-кампаній повного циклу (від медіа-плану до розміщення в різних медіа каналах з аналізом ефективності (надати інформацію).

 

 

Зацікавленим Консультантам необхідно звернути увагу на п. 1.9 "Керівництва з відбору та залучення консультантів за позиками МБРР, кредитами та грантами МАР позичальниками Світового банку", затвердженого в січні 2011 року (переглянутого у липні 2014 р.) ("Керівництво із закупівлі послуг консультантів"), в якому визначається політика Світового Банку щодо конфлікту інтересів.

Консультанти можуть об'єднуватися з іншими компаніями (юридичними особами) у формі об'єднання компаній або на умовах субпідряду з метою підвищення їх кваліфікації.

Відбір консультантів здійснюватиметься відповідно до процедури відбору на основі кваліфікації консультантів (CQ) , що викладена у Керівництві із закупівлі послуг консультантів.

Детальне Технічне завдання  додається.

Додаткова інформація може бути отримана за адресою, зазначеною нижче у робочий час з 10:00 до 17:00 місцевого часу.

Висловлення зацікавленості у письмовому вигляді просимо направляти на адресу зазначену нижче (поштою або електронною поштою, або особисто) до 11:00 місцевого часу 1 листопада 2016 р.

 

Управління охорони здоров’я Рівненської обласної  державної адміністрації
вул.16 Липня , 38, Рівне , Україна, 33028, канцелярія (кабінет №8).

До уваги: Юрія Осіпчука, начальника управління , заступника голови Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг

До уваги: Віктора Іськіва,  секретаря Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг

Тел.+38(0362) 26-67-34
Ел. пошта: rivnegus@gmail.com та копія на rivne@wb.moz.gov.ua

 

Будь ласка, зазначте назву та номер договору у темі листа.

 


В.о. начальника управління                                                                       В.Височанський

© 2004-2018 обласне управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації