Міністерство охорони здоров'я України
управління охорони здоров'я
Рівненської облдержадміністрації

Події

Зміни №4 до тендерної документації торгів NCB № 8.2.3

26.12.2017

 

Всім потенційним учасникам  торгів NCB № 8.2.3

 

Щодо: Зміни до тендерної документації NCB №8.2.3 «Комп’ютерна техніка та програмне забезпечення, мережеве обладнання, система  контролю доступу, система безперервного живлення, система кондиціонування, офісне обладнання для Центру обробки даних і закладів охорони здоров’я та технічне обслуговування всіх видів обладнання».

 

Зміни №4

 до тендерної документації торгів NCB № 8.2.3

  Пані та панове !

 Відповідно до п.п.8.1 Розділу I  “Інструкції учасникам торгів”  інформуємо, що до тендерної документації NCB № 8.2.3 внесено наступні зміни.

 1.      Підпункти 22.1. ІУТ та 25.1. ІУТ Розділу ІІ «Інформаційна карта тендерної документації» викласти в наступній редакції:

 

D. Подання та відкриття пропозицій

пп. 22.1 ІУТ

 

Виключно з метою подання тендерних пропозицій адреса Покупця:

До уваги: Осіпчука Юрія Юрійовича, начальника управління охорони здоров'я облдержадміністрації, заступник голови Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг.

До уваги: Іськіва Віктора Ігоровича, секретаря Комісії з відбору консультантів, товарів, робіт та неконсультаційних послуг.

Адреса: 16 Липня, 38

Поверх/кімната: 2 поверх, канцелярія (каб.8)

Місто: Рівне

Поштовий індекс: 33028

Країна: Україна

Кінцевий термін подання тендерних пропозицій:

Дата: 17 січня 2018 року .

Час: 11:10 за Київським  часом.

Учасники торгів не можуть подавати Тендерні пропозиції в електронному вигляді.

Тендерна пропозиція разом з копіями запечатується у одному конверті на якому повинно бути зазначено:

- повне найменування та назва предмета закупівлі відповідно до оголошення, повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) учасника процедури закупівлі, його місцезнаходження (місце проживання), номери контактних телефонів, маркування: «Не відкривати до 17 січня 2018 року, 11:10 за Київським часом».

пп. 25.1 ІУТ

Відкриття Тендерних пропозицій відбудеться за адресою:

Адреса:  16 Липня, 38

Поверх/кімната: 4 поверх, зала засідань Управління охорони здоров’я Рівненської обласної державної адміністрації 

Місто: Рівне

Поштовий індекс:  33028

Країна: Україна

Дата: 17 січня 2018 року.

Час: 11:10 за Київським часом.

 

 2. п.8  “Запрошення  до участі у торгах” Розділу X “ Документи договору” вищезгаданої тендерної документації  викласти в наступній редакції :

 “Тендерні пропозиції повинні бути доставлені на зазначену нижче адресу до 11-00  за Київським часом  17 січня 2018 року. Проведення торгів у електронному вигляді не дозволяється.  Пропозиції, що надійшли пізніше зазначеного терміну, будуть відхилені. Тендерні пропозиції будуть відкриті публічно у присутності призначених представників учасників торгів та будь-яких інших осіб, які виявлять бажання бути присутніми, за зазначеною нижче адресою о 11-00 за Київським  часом  17 січня 2018 року ”.

 п.9  “Запрошення  до участі у торгах” Розділу X “ Документи договору” вищезгаданої тендерної документації  викласти в наступній редакції :

“ Усі тендерні пропозиції повинні супроводжуватись Гарантією тендерної пропозиції на суму:

5 000 (п’ять  тисяч) доларів США чи еквівалентна сума у валюті пропозиції по обмінному курсу НБУ (www.bank.gov.ua) станом на 3 січня 2018 року. Гарантія  повинна бути у формі безвідкличної банківської гарантії. Всі інші форми гарантії  неприйнятні для Покупця.

 3.Підпункт 32.1. ІУТ Розділу ІІ «Інформаційна карта тендерної документації» викласти в новій редакції:

 пп. 32.1 ІУТ

 

Валюта, яка використовується з метою оцінювання та порівняння тендерних пропозицій, через конвертацію цін всіх тендерних пропозицій, виражених у різних валютах, у єдину валюту: Українська гривня (UAH).

Джерело курсу обміну валют: офіційний сайт Національного банку України (НБУ) - http://www.bank.gov.ua..

Дата, на яку визначається курс обміну валют: 17 січня 2018 року.

  Ми просимо Вас повідомити нас про отримання  документа "Зміни №4" по електронній пошті : rivnegus@gmail.com та  копії на rivne@wb.moz.gov.ua, operator.rouoz@gmail.com

 

З повагою

начальник  управління                                                       Ю.Осіпчук

Завантажити лист

 Ссилка для скачування  http://wb.moz.gov.ua/struktura-proektu/komponent-1_-regionalni-subproekty/rivnenska-oblast/novyny-ta-podii.html?action=view&id=884

© 2004-2019 обласне управління охорони здоров'я Рівненської облдержадміністрації